Виставка "Її величність новорічна іграшка"

Кличуть весело та дзвінко

Іграшки батьківські:

– Заберіть нас на ялинку!!!

Ми – прикраси новорічні!!!

Зима у всіх асоціюється з новорічними святами та подарунками. У всіх святковий настрій. Всі готують новорічні подарунки. І в дитячому садку діти готують з вихователями різні новорічні вироби. Але крім дитячого садка діти спільно з батьками щороку беруть участь в оформленні виставки новорічних виробів.

Які тільки чудеса вміють створювати батьки! І ялинкові іграшки, і веселі сніговики, і різдвяні віночки, і навіть символи року... Всього не перелічити!

Але головне, що вся ця пишність, що переносить нас в чудову новорічну казку, виконана руками вихованців, їх батьків та педагогів Сумського ДНЗ № 27 «Світанок»

Сьогодні батькам нелегко знайти зайві півгодини для спілкування з дитиною, і тим більше приємно слухати розповіді малюків про те, як вони разом з мамою чи татом, бабусею чи дідусем майстрували саморобку. Така спільна діяльність допомагає поглянути один на одного по-новому, розвинути фантазію, творчі здібності у дітей.

Адміністрація та колектив ДНЗ № 27 «Світанок» дякує родинам , які взяли участь в оформленні виставки новорічних виробів, за оригінальність, вигадку, творчість і фантазію при виконанні яскравих, дивовижних, казкових іграшок.


Конкурс на краще дизайнерське оформлення території закладу


Виставка до свята Паски "Великодній кошик"


Виставка до дня Святого Валентина

"Незвичайна валентинка"


У конкурсі на найкраще прикрашення груп до нового року перемогли:

І місце - група раннього віку "Дзвіночок"

ІІ місце - група середнього віку "Бджілка"

ІІІ місце - група раннього віку "Малючок"


Конкурс-презентація "Моє родинне дерево" пройшов під час проведення Тижня сім*ї з 8 по 12 жовтня 2019 року.