Матеріально-технічне забезпечення закладу

      Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 599 кв.м. Проектна потужність закладу  складає 160 місць (6 дошкільних і 2 ясельні  групи). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем: 7 груп - 10.5 годинним режимом роботи, 1 група - 12.0 годинним режимом роботи. На 01.01.2021 рік функціонує 6 дошкільних груп і 2 ясельні – 169 дітей.

Загальна площа території закладу 8115 кв.м. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру.          Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу розташований 1 спортивний майданчик  зі спортивним обладнанням. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

      Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, капітальний ремонт - за потреби.                Будівля підключена до індивідуальної газової топкової та каналізаційної системи БіоСток - 80, горячою проточною водою заклад забезпечений в зимовий період завдяки газовій котельні, влітку підігрів води здійснюється електробойлером.

      В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників, 1 кран-комплект з пожежним рукавом.

      В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники, інтерактивна "Розумна підлога" та різноманітні іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

      Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ; періодичною пресою, технічними засобами навчання.

      Облаштовано місце для роботи практичного психолога, музичного керівника та інструктора з фізкультури.

      В музично - спортивній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, колонка, проектор, екран, мікрофон, дитячі музичні інструменти та спортивний інвентар. У кожній групі створені куточки для рухової активності дітей. 

     Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності зроблені руками вихователів та придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, настільний.

     Медичний кабінет складається з кабінету прийому та пристосованого ізолятора на одне ліжка. Медичне обслуговуваня в закладі здійснює одна сестра медична старша. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

     Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електромясорубка, дві жарочні шафи, дві електроплити, 4 холодильники побутові.

     Пральня забезпечена однією пральною машиною, однією сушильною машиною, прасками.В цьому приміщенні знаходиться обладнання для зберігання чистої білизни.     

     Кімната каштеляни оснащена обладнанням для зберігання дитячих театральних костюмів, простирадл, килимів, рушників, швейної машинки.

     Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 4 комп’ютерами та 2 ноутбуками з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi,  1 принтером-сканером, ламінатором, профбіндером, 5 телевізорами, фотоапаратом,  1 проектором.

    Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства.                        Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб.

Загальна половина земельної ділянки в межах державного акту становить 8115 кв. м., в тому числі: 599 кв. м. - під капітальною будівлею; 212 кв. м. - під спорудами; 1030 кв. м. - під проїздами; 5136 кв. м. - під зеленими насадженнями; 1138 кв. м. - під багаторічні насадження. 


За додатково виділені кошти з ініціативи Д. М. Бутенка було придбано: 

- інтерактивну підлогу ( 130 000,00)

- холодильник (13 800,00)

- телевізор (10 000, 00)

(договір № 17 від 17 .03. 2020 року)