Участь у VI Всеукраїнській благодійній акції "Happy Гав для Сірка"


Участь в міському освітньому проєкті

"Я Землі своєї паросток зелений"

На виконання Програми охорони навколишнього середовища м.Суми, в рамках заходів до Всесвітньої акції "Година Землі - 2021", заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 27 "Світанок" Сумської міської ради взяв участь в міському освітньому проєкті «Рішення в стилі ЕКО» де зайняв ІІІ місце.

Величезна подяка педагогам, батькам вихованців садочка, які були активними учасниками конкурсу "Еко-іграшка".


Вокальний ансамбль «Світанок» ЗДО № 27

(керівник Чернега Л. М.), який отримав  диплом ІІІ ступеня відкритого обласного дитячого конкурсу виконавців сучасної естрадної пісні та подарунок за перемогу у номінації «Вокальні ансамблі»


Нагороджені Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради  за високий рівень виконання завдань міського освітнього проєкту «Пташиний дивограй»


Перемога ЗДО  № 27 "Світанок" грамотами у конкурсі "Інтеренет порталу рейтингу освітніх закладів України":

-   "Кращий  кабінет психолога ЗДО" – 2020 зайняте І рейтингове місце серед 100 кращих  в Україні

- "Краще оформлення зовнішньої території ЗДО" зайняте ІІІ рейтингове місце серед 100 кращих  в Україні

 


2 березня 2020 року наш заклад долучився до участі у "ІІ Всеукраїнському занятті доброти", яке проводилось педагогами з дітьми середнього дошкільного віку на тему: "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин". В результаті чого, ЗДО № 27 "Світанок" отримав сертифікат учасника.


За участь у благодійній всеукраїнській щорічній акції "Назустріч мрії VII" (одержувач Міжнародний благодійний фонд "Сильні духом") колектив та батьки вихованців ЗДО № 27 "Світанок" отримали подяку.


Грамота міського голови  педагогічному колективу  за наполегливу сумлінну працю на педагогічній ниві, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти та з нагоди Дня працівника освіти в 2019 роціГрамота управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте І місце І (міського) етапу обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в 2019 році


Подяка управління освіти і науки Сумської міської ради у міському конкурсі "На кращий інтернет-сайт закладу дошкільної освіти в 2019 році".


За участь у благодійній всеукраїнській щорічній акції "Назустріч мрії" (одержувач Міжнародний благодійний фонд "Сильні духом", у сумі 1200,00 грн.) для лікування онкохворих дітей наш колектив отримав подяку.