Колектив ЗДО 27 "Світанок", батьки та діти вдячні депутату Сумської міської ради Максиму Зеленському за виділені кошти (15.000) на придбання та встановлення огорожі.


Адміністрація та колектив ЗДО (ясла-садок)  №27 "Світанок" щирі слова вдячності висловлюють батькам:

- "Малючка", "Дзвіночка", "Казочки",  "Капітошки",  "Бджілки" та "Зірочки" за придбання пилесосів у свої групи;

- "Сонечка" за придбання дитячої тумби;

- сім'ї Муравської Аліси за виготовлення бізіборду в групі "Дзвіночок".Шановні наші депутати!

Адміністрація закладу та батьківська громадськість висловлює Вам слова вдячності :

 

 - депутату Сумської обласної ради та заступнику міського голови Мотречко В. Г. 

- депутату  Сумської міської ради Богодушко Б. І.

 

Дякуємо за підтримку і допомогу: 


Богодушко Б. І. за виділені кошти в сумі 68604 грн. на придбання та встановлення пісочниць з кришками, огорожі для дітей раннього віку, шафи офісної та принтера.


Бутенко Д. М.за виділені кошти в сумі 153850,20 грн.на придбання "Розумної підлоги", телевізора та холодильника.

 


Дякуємо за допомогу!!!


Батьками дошкільного навчального закладу надана благодійна допомога:

Бездідько Ілля Миколайович - 1000 грн.

Дегтярова Наталія Віталіївна - 200 грн.

Вітер Олена Миколаївна - 300 грн.

Дученко Світлана Олександрівна - 500 грн.

Шешенко Юрій Олександрович - 400 грн.


Адміністрація та колектив

ЗДО (ясла-садок) №27 "Світанок" Сумської міської ради

щирі слова вдячності висловлюють родинам вихованців за підтримку, допомогу,порозуміння та довіру.

Група "Малючок"

Дученко Світлані Олександрівні, Топчієвій Ірині Петрівні, Бездідько Лілії Миколаївні, Руденко Вікторії Вікторівні за активну участь у житті групи, за тісну співпрацю з вихователем і помічником вихователя за допомогу у вирішенні нагальних питань групи.

Група "Дзвіночок"

Муравському Роману Івановичу, Влізько Людмилі Володимирівні, Рудь Олександру Анатолійовичу, Пастуховій Олександрі Олександрівні, Бабінець Катерина Миколаївні, Береговому Віктору Олексійовичу за активну участь у житті групи.

Група "Зірочка"

Базалій Ірині Олександрівні, Бараненко Єлізаветі Ігорівні, Литвиненко Аліні Євгеніївні, Гальченко Марині Володимирівні, Кичкі Ользі Ігорівні, Клименченко Олені Володимирівні, Полуляшенко Альоні Олександрівні, Сядристій Ірині Ігорівні за активну участь у житті групи.

Група "Бджілка"

Бойко Інні Михайлівні, Сороці Ользі Федорівні, Чайченко Анні В'ячеславівні, Мирві Ользі Олександрівні, Дубовик Олесі Миколаївні за активну участь у житті групи.

Група "Квіточка"

Едель Ірині Олександрівні, Кулак Олені Олександрівні, Шутько Ірині Олександрівні, Колісник Оксані Сергіївні, Недбай Аліні Федорівні, Золотарьовій Аліні Володимирівні

за активну участь в житті групи, за співпрацю з вихователем та помічником вихователя.

Група "Казочка"

Скрипці Діані Олегівні, Харченко Світлані Олександрівні,   Кривомаз Максиму Сергійовичу, Кривомаз Наталії Сергіївні, Сухоставець Тетяні  Сергіївні, Черченко Аліні Юріївні, Нештенко Анні Олексіївні, Ковальчук Ірині Сергіївні, Суяровій Альоні Юріївні за активну участь у житті групи.

Група "Капітошка"

Замченко Світлані Павлівні за активну участь в озелененні групового майданчику та садочка. Колісник Оксані Сергіївні, Сокол Тетяні Петрівні, Клоповій Юлії Володимирівні, Кононенко Ірині Сергіївні за активну участь у житті групи.

Група "Сонечко"

Коваленко Станіславу Івановичу та Марині Віталіївні, Компанцовій Тетяні Вікторівні, Гудемчук Оксані Ігорівні, Олійник Олені Миколаївні, Біловол Олені Григорівні, Ніколенко Марії Сергіївні, Поповій Юлії Миколаївні,  Протас Ксенії Вікторівні за активну участь у житті групи естетичне оформлення приміщення.


         Чи задумуємося ми хоч інколи над такими поняттями як доброта, милосердя, благодійність? Мабуть, в наш час все частіше і частіше. І не тільки у зв'язку із подіями, що відбуваються на сході країни, а й через те, що в будь-який час, в будь-якому місті і за будь-яких обставин ми маємо пам'ятати, що кожен з нас – Людина. Саме так, Люди з великої букви, і повинні завжди чинити, щоб про них згадували з теплотою і вдячністю, як ми це робимо щоразу, коли мова йде про команду, Міського голову Лисенка Олександра Миколайовича,заступника міського голови Мотречко Віру Володимирівну та депутатів міської ради Богодушка Бориса Івановича та Бутенка Дениса Миколайовича.

 Завдяки їхній небайдужості в дитячому садочку № 27 «Світанок» з’явилася асфальтована доріжка,відремонтоване овочесховище, найближчим часом розпочнеться капітальний ремонт групових приміщень (заміна лінолеуму), відремонтований цокіль будівлі, придбана інтерактивна підлога, телевізор, холодильник, незабаром з`являться пісочниці з кришками та огорожа на майданчику раннього віку.

        Наші дітки надто маленькі, щоб сказати Вам таке велике слово «Дякую», та за них ці слова висловлюють батьки, а також працівники дитячого садочка. Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому. 

Бажаємо Вам щастя, здоров'я, великих творчих успіхів у такій благородній справі. Нехай добро повернеться сторицею і буде гідно оцінене іншими людьми. 

З подякою і повагою, Батьківський комітет дитячого садка №27 « Світанок», адміністрація.