Практичний психолог

Висоцька Людмила Віталіївна

педагогічний стаж - 12 років,кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії". Має повну вищу освіту за спеціальністю "Практична психологія. Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська)", та кваліфікацію практичного психолога у закладах освіти, вчителя англійської мови та зарубіжної літератури.

У професійній діяльності Людмила Віталіївна - гарний фахівець, а також творча і креативна людина. Серед особистих якостей окремо треба відзначити постійне прагнення до розвитку та самовдосконалення. Користується повагою серед працівників, батьків та вихованців закладу.

 

 Старша медична сестра

Дегтярьова Ольга Олегівна

Молодий перспективний спеціаліст. Відповідально ставиться до виконання  своїх посадових обов`язків: відповідає за санітарно-епідемічний режим, контролює режим дня, раціон харчування,фізичний розвиток дітей. Веде щоденний облік дітей, проводить  оглади вихованців, зважування та вимірювання їх зросту для контролю антропометричних даних, ізолює хворих дітей (за необхідності).


Діловод

Панченко Людмила Петрівна

Має вищу освіту, грамотно володіє мовою, знає ключові правила ведення ділових паперів. Вона  акуратна, організована, пунктуальна, доброзичлива. Їй властива здатність до тривалої концентрації уваги, відмінна пам'ять, психологічна стійкість, комунікативні навички і конструктивне сприйняття критики.


Заступник завідувача господарством

Щербина Наталія Дмитрівна

Чудово володіє ситуацією в закладі, завжди знаходить творчий підхід до вирішення будь-якої ситуації, толерантна, вміє знаходити мову з усіма членами колективу. Має чудові організаторські здібності та почуття стилю. У колективі користується повагою.

 


Головний бухгалтер

Дученко Світлана Олександрівна

  Молодий досвідчений бухгалтер з відповідною фаховою освітою. Завжди пунктуальна, відповідальна, на високому рівні володіє компютером та добре розуміється в документації. Має надзвичайний потенціал як спеціаліст. У ході своєїтрудової діяльності неодноразово продемонструвала вміння приймати правильні і швидкі рішення. Має навички організаторської роботи.

 


Бухгалтер

Лясковська Анна Володимирівна

    За час роботи зарекомендувала себе дисциплінованим і відповідальним фахівцем, чітко і в зазначений строк виконує всі доручені завдання. 

    У ході своєї трудової діяльності  неодноразово демонструвала вміння приймати правильні і швидкі рішення у різних ситуаціях, а також навички організаторської роботи. У колективі користується заслуженою повагою, колеги прислухаються до її думки. Комунікабельна і відкрита до людей.