За участь у благодійній всеукраїнській щорічній акції "Назустріч мрії VII" (одержувач Міжнародний благодійний фонд "Сильні духом") колектив та батьки вихованців ЗДО № 27 "Світанок" отримали подяку.


Грамота міського голови  педагогічному колективу  за наполегливу сумлінну працю на педагогічній ниві, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти та з нагоди Дня працівника освіти в 2019 роціГрамота управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте І місце І (міського) етапу обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в 2019 році


Подяка управління освіти і науки Сумської міської ради у міському конкурсі "На кращий інтернет-сайт закладу дошкільної освіти в 2019 році".


За участь у благодійній всеукраїнській щорічній акції "Назустріч мрії" (одержувач Міжнародний благодійний фонд "Сильні духом", у сумі 1200,00 грн.) для лікування онкохворих дітей наш колектив отримав подяку.


     З нагоди святкування 55-річного ювілею закладу грамотами Управління освіти і науки Сумської міської ради були нагороджені працівники:

Вірчак Ірина Василівна, музичний керівник

Воробйова Людмила Василівна, вихователь-методист

Панченко Людмила Петрівна, діловод

Щербина Наталія Дмитрівна, завгосп

Філоненко Наталія Олексіївна, кухар.


18 жовтня у Сумському палаці дітей та юнацтва проводилося святкування Дня дошкілля. Практичний психолог ЗДО № 27 "Світанок" Висоцька (Плужник) Л. В. отримала грамоту Управління освіти і науки Сумської міської ради.


     Святкування Дня працівника освіти: грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації була нагороджена сестра медична старша Свистюла М. О. за сумлінну плідну працю  в галузі охорони здоров*я дошкільників, високий професіоналізм, відданість своїй справі.


Виставка досягнень закладів освіти під час святкування дня міста 1 вересня 2018 року.


Нагородження грамотами Управління освіти  і науки Сумської міської ради з нагоди святкування 8 Березня 2018 року:

кухаря Марченко Н. І.

вихователя Яцишену М. В.

завгоспа Щербину Н. Д.