АДМІНІСТРАЦІЯ ЗДО: відповідь Оксані (22.03.2021 р.)

В будь-який зручний для Вас час!


АДМІНІСТРАЦІЯ ЗДО: відповідь Марине (03.10.2020 р.)

Дякуємо за теплі слова! Вихователі у "Світанку" дійсно чудові!


 АДМІНІСТРАЦІЯ ЗДО: відповідь Тетяні (28.09.2018 р.)

на фото консультація проводилася лікарем СМРВДУ "СОЛЦ МОЗУ" Курило В. Г. у другу половину дня, коли усі страви були приготовані та видані. Згідно вимог Санітарного регламенту для ДНЗ  головний убір одягає медична сестра або особа, яка її замінює, під час зняття проби, та поварами у процесі приготування і видачі їжі.

   Дякуємо за те, що небайдужі до організації харчування  наших вихованців!

   Чекаємо Ваших коментрів!


Comments: 42
 • #42

  Оксана (Monday, 22 March 2021 10:45)

  Доброго дня!Коли можна підійти до вас щоб записати дитину до садочка?І що з собою потрібно мати?

 • #41

  Анна (Sunday, 21 March 2021 07:34)

  Дякую колективу садочка за щасливе дитинство наших дітей.

 • #40

  Анна (Sunday, 21 March 2021 07:31)

  Дякую колективу садочка за счасливе дитинство наших діточок.

 • #39

  Анонимно (Sunday, 21 March 2021 07:26)

  Вітаємо з Міжнародним днем лісів. Ліси важливі, повітря важливе, кисень важливий.
  Та з нагоди також вітаємо усіх любителів поезії, адже сьогодні ще й день поезії. ❤️

 • #38

  Марина (Saturday, 03 October 2020 19:06)

  Огромное спасибо всему коллективу садика - ребенок приходит домой только с положительными эмоциями. Желаю дальнейшего процветания и профессиональных успехов всему пед коллективу!!!

 • #37

  Ирина (Friday, 03 July 2020 12:15)

  Дитина любить ходити до садочку, де проводяться свята, ігри, розваги. Дякую за доброзичливе відношення до дітей.

 • #36

  Анна (Friday, 03 July 2020 12:08)

  Дуже вдячна вашому садочка за гарне відношення до дитини. Малеча з бажанням ходить до групи. Вихователі проводять розваги,цікаві заняття.

 • #35

  Марія (Friday, 03 July 2020 12:00)

  Дуже дякую за те, що, незважаючи на карантин, у садочку відбуваються яскраві свята та тематичні дні для дітей. Дуже подобається! Кожного дня діти йдуть у садочок з задоволенням!

 • #34

  Ирина (Friday, 03 July 2020 11:57)

  хочу подякувати вихователям садочку за активне проведення свят, незважаючи на карантин.

 • #33

  Анна (Friday, 03 July 2020 09:09)

  Хочу подякувати адміністрації садочка , вихователю Ніні Петрівні та помічнику вихователя Людмилі Олексіївні за теплу атмосферу, гарне ставлення до дітей та гарні свята та заняття для наших діток. Дитина із великим задоволенням відвідує садочок також подобається їжа в садочку. Процвітання , здоров'я, творчого натхнення. Дякую!

 • #32

  Ірина (Friday, 12 June 2020 10:48)

  Ми, батьки дитячого садка "Світанок" 27, від щирого серця висловлюємо подяку, завідуючій Антоніні Іванівні та вихователям садочка. Ви з особливим трепетом і теплотою поставилися до наших дітей в ці важливі для них дні дорослішання. Саме Ви навчили наших малюків дружити і поважати один одного. Разом з Вами вони крок за кроком пізнавали наш світ, радість творчості, самостійної діяльності та свої перші особисті можливості. Завдяки Вам наші бешкетники і пустунки завжди із задоволенням ходили в дитячий сад, з радістю вчилися і робили свої маленькі відкриття. Ви знайшли підхід до кожного з них, допомогли подолати труднощі. І ось наші діти сьогодні без страху переходять на новий щабель їх юного життя - і в цьому ваша величезна заслуга!
  Нехай ваші старання окупляться сторицею! Міцного вам здоров'я і справжнього людського щастя! З повагою, батьки дошкільнят !!!

 • #31

  Ірина (Wednesday, 10 June 2020 10:18)

  Від щирого серця висловлюємо подяку нашим вихователям. Ви з особливим трепетом і теплотою поставилися до наших дітей в ці важливі для них дні дорослішання. Саме ви навчили наших малюків дружити і поважати один одного. Разом з вами вони крок за кроком пізнавали наш світ, радість творчості, самостійної діяльності та свої перші особисті можливості. Завдяки вам наші бешкетники і пустунки завжди із задоволенням ходили в дитячий сад, з радістю вчилися і робили свої маленькі відкриття. Ви знайшли підхід до кожного з них, допомогли подолати труднощі. І ось наші діти сьогодні без страху переходять на новий щабель їх юного життя - і в цьому ваша величезна заслуга!

  Ми сьогодні радіємо успіхам дітей і пишаємося їхніми досягненнями в дитячому саду. Вони пройшли такий складний шлях від безпорадних малюків до завтрашніх першокласників. І перші слова подяки за наших хлопців адресуємо дорогим вихователям. Для батьків так важливо бути впевненим в надійності рук, в які він віддає свою дитину. І всі ці роки ми спокійно і впевнено довіряли найдорожче, що у нас є, прекрасним вихователям. Дякуємо вам за теплі і добрі слова вітання щоранку, за турботу і увагу, за мудрі поради і високий професіоналізм. Завдяки вихователям в нашій групі завжди панувала домашня атмосфера затишку і добра. Поступово діти пізнавали світ, багато чого вчилися, розвивалися. Вихователям вдалося сформувати маленькі особистості майбутніх школярів. Прийміть щирі подячні слова батьків за те, що ми теж навчалися у вас педагогічним премудростям.
  З повагою батьківський комітет.

 • #30

  Алена (Tuesday, 19 February 2019 10:44)

  Приємний і привітний колектив. Чудові вихователі. Окрема подяка Жанні Олеговні, завдяки їй моя дитина з кращим настроєм стала відвідувати садочок.
  Дякую.

 • #29

  Аліна (Friday, 08 February 2019 07:49)

  Хочеться висловити слова подяки завідувачу Галілей Антоніні Іванівні, вихователям та всім працівникам садочку "Світанок" за вашу працю, любовь і доброту до наших діток.
  Мої дітки "знайомі" з садочком не перший рік. Синочок ходить до старшої групи "Квіточка", а донечка відвідує ясельну групу "Малючок". Тільки переступивши поріг даного закладу, відразу відчувається затишна та дружня атмосфера, що панує у "Світанку". Кожен працівник садочку - майстер своєї справи. Вихователі (Проніна Н.П., Ільницька М.А.) проводять цікаві та змістовні заняття, на яких наші малюки пізнають світ та всесторонньо розвиваються, вчаться відповідальності та чуйності, розвивають вміння спілкуватися в колективі. Дітки на чолі з музичним керівником Вірчак І.В. і вихователями влаштовують для себе та батьків прекрасні свята. Кожного разу, що не свято - справжня казка.
  Харчування у "Світанку" на високому рівні. Меню смачне та різноманітне. Бажаю процвітання улюбленому садочку!

 • #28

  Валентина (Thursday, 07 February 2019 20:04)

  Хочется сказать тёплые слова всему коллективу сада.Спасибо за заботу о наших детях!

 • #27

  Аліна (Thursday, 07 February 2019 12:57)

  Хочеться висловити слова подяки завідувачу Галілей Антоніні Іванівні, вихователям та всім працівникам садочку "Світанок" за вашу працю, любов і доброту до наших діток.
  Мої дітки "знайомі" з садочком не перший рік. Синочок ходить до старшої групи "Квіточка", а донечка відвідує ясельну групу "Малючок". Тільки переступивши поріг даного закладу, відразу відчувається, що у" Світанку" панує затишна та дружня атмосфера. Кожен працівник садочку - майстер своєї справи. Вихователі (Проніна Н.П., Ільницька М.А.) проводять цікаві та змістовні заняття, на яких наші малюки пізнають світ та всесторонньо розвиваються, вчаться відповідальності та чуйності, розвивають вміння спілкуватися в колективі. Дітки на чолі з музичним керівником Вірчак І.В. та вихователями влаштовують для себе та батьків прекрасні свята. Кожного разу, що не свято - справжня казка!
  Харчування в садочку на високому рівні, меню смачне та різноманітне. Бажаю процвітання улюбленому садочку "Світанок"!

 • #26

  Наталія (Wednesday, 23 January 2019 15:06)

  Хочу висловити вдячність нашим вихователям ясельної групи і всім працівникам садочка. Вихователі та помічники дуже чуйні і віддані своїй справі. Найголовніше для кожної матусі, щоб її дитині було затишно і комфортно під час перебування у садочку, і саме таке безпечне середовище забезпечує наш садок! Дякую нашому "Світанку "!

 • #25

  Татьяна (Friday, 28 September 2018 13:39)

  Добрый день. Посмотрела ваши фото. Скажите пожалуйста,почему медсестра и заведующая находятся на кухне без головных уборов.

 • #24

  Анна (Saturday, 17 March 2018 15:47)

  Добрый день. Хочу отдать детей в сад. Возраст 4,9 и 2,6. Хочу поинтересоваться: есть ли места? И еще одно: сад платный или бесплатный? на вашем сайте этой информации не нашла. Спасибо.

 • #23

  Александра (Monday, 06 March 2017 12:30)

  А когда будет день открытых дверей?

 • #22

  Даша (Monday, 27 February 2017 15:20)

  Добрый день! Мы бы хотели записаться в ваш садик. Принимаете ли сейчас детей? Есть место? Нашему сыну 2. 4

 • #21

  Вита (Sunday, 24 July 2016 13:08)

  Хочу выразить благодарность педагогическому коллективу детского сада за прекрасное летнее оздоровление детей. Ребенок с удовольствием ходит в садик, т.к. каждый день его ждут приятные развлечения, игры, театры, конкурсы и т.д. Спасибо Вам за заботу о наших детях!

 • #20

  ***** (Friday, 27 May 2016 13:59)

  Хочу сказать большое спасибо воспитателям, групы "Дзіночок" и "Мюлючок", мы недавно начали ходить в садик, а ребёнок уже привык.

 • #19

  Ирина (Thursday, 14 April 2016 14:07)

  Доброго дня, 13.04.2016 в садочку "Світанок" був день відкритих дверей. Дуже все сподобалось, дітки виховані та багато чого вміють, це говорить про те, що вихователі приділяюь значну увагу вихованню дітей. Діти доглянуті, охайні. В групах чисто, дуже гарно. Територія дитячого садка чиста, багато клумб, все яскраве, також є різні витвори, дуже сподобався ослик, три грибочки та багато іншого. Гарний садочок, рекомендую.

 • #18

  Адміністрація (Wednesday, 17 February 2016 10:39)

  Харчування дітей у нашому садочку завжди було і залишається на контролі з боку завідувача, медичної сестри, та комісії закладу з перевірки харчування (в комісію входять і батьки). На вашу скаргу відреаговано. Перевіркою від 17.02.2016р не виявлено порушень. Сподіваємося на подальшу підтримку та порозуміння.

 • #17

  Голова батьківського комітету (Wednesday, 17 February 2016 09:32)

  Доброго дня. Шановні батьки, 17.02.2016 року, батьківським комітетом було проведено перевірку харчування дитячого садка. Вранці зібралися і відвідали всі групи, діти їли пшоняну кашку з серделькою, у яслах сердельку порізали на рівні шматочки. Батьки, які присутні були на перевірці, порціями задоволені, ніяких скарг у них не виникло. Якщо у когось виникають питання по харчуванню або недовіра до колективу дитсадка стосовно кухні, ніхто не забороняє попередити Антоніну Іванівну і пройти з нею в зручний для Вас час, по групах, і перевірити чим і як харчуються наші дітки, в нашому дитсадку все прозоро.

 • #16

  Мама гр. дзіночок (Wednesday, 17 February 2016 08:36)

  УВАЖАЕМЫЕ РОДИТЕЛИ, ДЕТСКОГО САДИКА 27. СЕГОДНЯ БЫЛИ С РОДИТЕЛЯМИ И С АНТОНИНОЙ ИВАНОВНОЙ, НА ПРОВЕРКИ В ГРУППАХ ПО ПИТАНИЮ. ПОРЦИИ БОЛЬШИЕ, ПИТАНИЕМ В САДИКУ Я ОЧЕНЬ ДОВОЛЬНАЯ.. КОМУ, ЧТО НЕ НРАВИТЬСЯ ОБРАЩАЙТЕСЬ К ЗАВЕДУЮЩИЙ,ОНА ОТКЛИКНЕТСЯ НА ВСЕ ВАШИ ПРОСЬБЫ И ЖАЛОБЫ. СПАСИБО ВСЕМ РАБОТНИКАМ САДИКА, ДЕТКИ ОПРЯТНЫЕ И НАКОРМЛЕННЫЕ. С УВ. РОДИТ.КОМИТЕТ

 • #15

  мама гр. Їжачок. (Tuesday, 16 February 2016 20:12)

  В мене донька також ходить в цей садочок, скарг що вона голодна я від неї не чула. Інколи забираю її в обід і бачу їхні порції, вони мене цілком влаштовують. А також хочу сказати спасибі новому керівництву, бачимо як наш садочок змінюється в кращий бік. І величезне спасибі нащій дорогій і улюбленій виховательці Тетяні Валентинівні!!!!

 • #14

  Родительский комитет (Tuesday, 16 February 2016 19:08)

  Уважаемый 1111, если есть у Вас претензии предъявляйте не скрываясь. Мы удовлетворены питанием и его разнообразием, если учесть что оно до сих пор не подорожало.

 • #13

  1111 (Saturday, 13 February 2016 21:36)

  Вважаемо буде доречним перевірити харчування в групі. Дитина дома скаржиться, що дають по потрошку котлетки та ламають булочки. Батьки, давайте зробимо рейд по своіх групах. Завідующій нічого не потрібно, значить будем ми контролювати.

 • #12

  Адміністрація (Thursday, 28 January 2016 10:12)

  Дякуємо за теплі слова в нашу адресу. Найближчим часом врахуємо Вашу пропозицію.

 • #11

  Мама (Tuesday, 26 January 2016 18:50)

  Ребенок год в садике, оформились после смены администрации садика, Садом довольна, хорошая подборка воспитателей, Воспитателям и нянечкам "Зирочки" спасибо за хорошую работу. А также бдительному родительскому комитету перспект! Но отдельно хотелось бы затронуть отчет о родительских внесках. Было бы правильнее указывать суму полученную за месяц от родителей и рядышком куда потрачено, как в бухгалтерии дебет и кредит. Так будет яснее картина,Я думаю все родители с этим согласятся. Садику успехов в воспитании настоящих украинцев!!!

 • #10

  Даша (Saturday, 19 December 2015 07:57)

  Любой повод хорош чтобы вспомнить друг о друге и пожелать друг другу счастья. Пусть для нас таким поводом станет День Святого Николая! Пусть этот день станет по настоящему самым счастливым в череде счастливых дней! Счастья вам круглогодичного непрерывного и огромного! С Днем Святого Николая

 • #9

  Наташа (Saturday, 19 December 2015 06:32)

  Уважаемые воспитатели, администрация садика, родители и конечно же наши детки, от души поздравляем Вас с Днем св. Николая!

  В день, когда спускается
  Николай с небес,
  Всё вокруг меняется,
  Полон мир чудес.

  В праздник пусть весёлый
  Сбудутся мечты —
  Все, что у Николы
  Ни попросишь ты.

  Пусть получит каждый
  В этот день святой,
  Маленький подарок
  От души большой!

 • #8

  для Владимира (Thursday, 22 October 2015 16:41)

  Прочитали отчет. А что вас собственно не устраивает? Для людей, которые работают не нужны ручки, тетрадки, бумага? Странный вы какой-то..

 • #7

  Володимир (Wednesday, 21 October 2015 13:19)

  Дуже цікавий звіт. За використані кошти. РАДЖУ ОЗНАЙОМИТИСЬ

 • #6

  Инна (Thursday, 15 October 2015 20:46)

  Прекрасний садик. Очень нравится индивидуальный подход к каждому ребенку. Организация праздников всегда очень хорошая. Новогодние утреники всегда на отлично.Очень большой плюс что при садике есть кружки. И самое главное дети с удовольствием ходят.Мы в этом садике 3 года ,большая благодарность воспитателям!спасибо за терпения и понимание!

 • #5

  Анна (Saturday, 26 September 2015 06:33)

  Вітаємо усіх працівників дошкільних закладів – вихователів, нянь, музичних керівників, психологів, методистів-організаторів, кухарів, медичних сестер з професійним святом. Коли батьки знаходяться на роботі, про їх малюків з ранку до вечора піклуються досвідчені вихователі, а годують невтомні руки нянь. Саме Ви виховуєте нашу малечу, навчаєте дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, готуєте дітей до вступу до школи.
  Зичимо Вам здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу

 • #4

  Олена (Sunday, 20 September 2015 20:13)

  Мій син ходить в дитячий садок "Світанок",и жодного разу ми про цене пошкодували, що обрали цей чудовий дитячий садок! Він затишний і “домашній” в першу чергу за атмосферою, яку створює для діток колектив садочку. Моему синові з першого дня сподобався садочок і ми з задоволенням його відвідує. Тут в першу чергу піклуються за наших діток: займаються з ними фізкультурою, музикою, малюванням та іншими пізнавальними іграми. Дякую завідуючий та всьому колективу садочку! Хай Ваша праця, любов, терпіння і доброта до наших діток повертається до вас сторицею.

 • #3

  Адміністрація (Saturday, 19 September 2015)

  Можна записатися. Дітей в групах 20-25.Чекаємо.

 • #2

  Анна (Saturday, 19 September 2015 11:32)

  скажите, можно ли записаться в садик сейчас, сколько детей у группах?

 • #1

  Ирина (Wednesday, 16 September 2015 11:56)

  Большое спасибо воспитателям младших груп. Ребёнок всегда чистый, одетый, накормленый.